The Black Death

The Black DeathOyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Felaket bir veba 14. Yüzyıl Avrupa’sında bir yıkım izi bıraktı. Hayatta kalanlar, haydutlarla dolu bir arazide hastalık ve kıt kaynaklarla yüzleşirler. Hayatta kalmak için yiyecekler de dahil olmak üzere kıt kaynaklar için savaşmanız gerekecek ve yeni işçiliği tekniklerini öğrenme şansınızı kesinlikle artıracaktır. Fakat çaresiz zamanlarda, kendinizi kar etmek isteyen haydutlarla dolu bir arazide savunmanız gerekecek ve her zaman vebadan kaçınmanız gerekir. Koşullar ağır, zamanlar karanlık – burası “black Death” toprakları.

Avrupa’nın nüfusu üzerindeki bu kötü veba salgılayan şeytan Tanrı mıydı yoksa şeytan mıydı? Kimse kesin olarak bilmiyor ama herkes öldüreceğini biliyor. Veba yavaş yavaş dünya olay sistemi ile kasaba ve kırsal boyunca yuvarlanıyor gibi izlemek, veba mücadele veya bu mücadele yaymak ve önlemek için çalışıyoruz? Kendinizi bir veba bölgesinde çok uzun süre bulursanız ya da bir veba kurbanı ile temas halindeyseniz artık zamanınız az kalmıştır

The Black Death için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, The Black Death kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

The Black Death Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-2115C 2.0GHz Core i5-750S 2.4GHz
Amd İşlemci Athlon II X3 455 Phenom II X4 965
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 440 v3 GeForce GT 740 v2 EVGA FTW 2GB Edit…
AMD Ekran Kartı Radeon HD 5570 1024MB Radeon R7 250X
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 20 GB 20 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir