The Crew: Calling All Units

The Crew: Calling All Units

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Tüm Birimleri Arama Ekibin ikinci genişlemesidir. 17 Ağustos’ta Gamescom 2016‘da duyuruldu. En büyük özelliği, polis olarak oynama yeteneğidir.

Tüm Birimleri Aramak oyuncuya bir polis olarak oynama yeteneği verir. Polis arabaları herhangi bir özellik olabilir, ancak lisanslama nedeniyle daha fazla özelleştirme kesinlikle sınırlıdır. Genişleme ayrıca 12 yeni hikaye misyonuyla tek oyunculu bir genişleme ve yapay zeka ve oyuncu polisleri iken bir sandığın toplanmasını ve belirli bir yere teslim edilmesini sağlayan bir racer (genişlemenin sahibi olmak zorunda olmayan) içeren yeni bir PVP modunu içeriyor. Jeep Wrangler, KTM 1190 RC8 R ve Nissan GT-R (R35) gibi yeni araçlar da dahildir. Genişleme kapasitesine sahip olmayan oyuncular da dahil olmak üzere, maksimum seviyenin 60’a çıkarılması ve yeni elmas parçaların kullanılması gibi yeni özellikler herkese sunulacak.

The Crew: Calling All Units için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, The Crew: Calling All Units kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

The Crew: Calling All Units Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Quad Q9300 2.5GHz Core i5-750 2.66GHz
Amd İşlemci Athlon II X4 620 Phenom II X4 940
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 260 GeForce GTX 580
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4870 Radeon HD 6870
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 10 DX 11
Saklama Alanı 30 GB 30 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir