The Division – Underground

The Division – UndergroundOyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

The Division, 1.3 numaralı ekte sunulan Bölüm’e eklenen ilk ücretli içerik genişletme sürümüdür. Oyuncu ve Çevre (PvE) odağı ile, ajanların, Manhattan’ın altındaki tünellerin yayılma ağını, randomize, prosedürel olarak üretilen zindanlara ne kadar tutacağını araştırmak için işe alınır. Oyuncular, koşuyu daha zor hale getirmek için bir Yeraltı operasyonunda farklı modifiye ediciler ayarlayabilirler, ancak sonuç olarak daha büyük ödüller kazanabilirler.

The Underground ile ilgili tüm içeriğe, Terminal’in altında ve halktan uzakta bulunan Taktik Operasyon Merkezinde erişilebilir. Yeraltı Operasyonu Operasyon Panelinde ayarlanabilir. Burada oyuncu, onların alması için Operasyonu yapılandırabilir. Birincisi, oyuncu, Zorluk seviyesini, Operasyonun Normal, Zor, Zorlayıcı veya Kahramanca olacak şekilde seçebilir.

The Division – Underground için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, The Division – Underground kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

The Division – Underground Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2400 3.1GHz Core i7-3770 4-Core 3.4GHz
Amd İşlemci FX-6100 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 560 GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7770 2GB GHz Edition Radeon R9 290
RAM  6 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 40 GB 40 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir