The Sims 4

The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen Electronic Arts tarafından yayınlanan simülasyon türünde The sims serisinin 4’üncü video oyunudur. Microsoft Windows, MacOS, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilen tek oyunculu bir gerçekçi oyundur.

The Sims 4

Oynanışı

The Sims 4, önceki sims oyunlarına bezner şekilde bir yaşam simülasyon oyunudur. Oyuncular oyunnun başında bir sims karakteri oluştururular. Ve bu karakterlelerin hayatlarını kontrol ederler. Sims, bir görevi yaparken heyecanlı veya öfkeli olarak o görevi yapabilir. Yani oyunda duygusal yönde etkili şekilde kullanılmış.

Oyuncular ayrıca, karın, göğüs, bacaklar, kollar ve ayaklar dahil olmak üzere herhangi bir vücut parçasını doğrudan manipüle edebilirler. Önceki Sims oyunlarında sadece fitness ve şişmanlık Sims vücudunda manipüle edilebiliyordu. Bununla birlikte, fitness ve şişmanlık seviyeleri,önceki oyunlardaki gibi sürgüleri olan The Sims 4’te hala ayarlanabilir.

Hem erkekler ve kadınlar için 40’dan fazla saç modelii var. Her saç modeline 18 farklı renk seçeneği sunulmuş.

Bebek, yürümeye başlayan çocuk, çocuk, genç, genç yetişkin, yetişkin ve yaşlı dahil olmak üzere yedi yaşam aşaması mevcuttur. Yeni yürümeye başlayan çocuklar, orijinal oyun sürümünden başlangıçta yoktu, ancak daha sonra Ocak 2017 tarihinde eklenmiştir.

Dünyalar

Sims 4 üssü oyunu aslında iki dünya ile birlikte gönderildi: Willow Creek ve Oasis SpringsHer iki dünya da beş mahalle ve toplam 21 partiden oluşmaktadır. 

Sims 4 Oynanış Videosu (GamePlay)

Sistem Gereksinimleri

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core 2 Duo E4300 1.8GHz Core i5-680 3.6GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ Athlon X4 750K
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 6600 GT GeForce GTX 650 1GB
AMD Ekran Kartı Radeon X1300 256MB Radeon HD 7750 1GB GDDR5
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows Xp 32  Windows Xp 32
DirectX  DirectX 9  DirectX 9
Saklama Alanı  9 GB  9 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir