The Sinking City

The Sinking City

The Sinking City, bolca dedektiflik faaliyetlerinde bulunduğunuz açık dünya temalı macera oyunudur. Aşağıda oyun için istenen sistem gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.  1900 lü dönemleri konu alan oyunda Massachusetts’in Oakmont şehrine gidiyoruz. Bir yandan bu tarihe tanık olurken, diğer yandansa gizemli olayları çözen bir dedektif olarak görevden göreve koşuşturuyoruz.

Oyunun geliştirici firması daha önce Sherlock Holmes gibi oyunları geliştiren Frogwares olduğu için oyuncuların beklentileri oldukça büyük. Sherlock oyunlarında sağlam bir dedektiflik deneyimi yaşatan Frogwares bakalım başarısını The Sinking City ile sürdürebilecek mi ?

Oyunun çıkış tarihine gelirsek, gün bazında henüz net bir tarih açıklanmadı ancak oyunun 2018 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniliyor. Keza daha 2 ay önce demosuyla karşımıza çıktıkları için, oyunun 2018 yılı sonuna kadar çıkış yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

The Sinking City kaç gb ? Oyunun tahminen 8 gb boyutunda olması tahmin ediliyor. Daha sonradan DLC veya genişleme paketleri gelirse katlanarak artabilir. Ancak herhangi bir ek paket olacağı yönünde geliştirici firma bir duyuruda bulunmadı.

Sistem Gereksinimleri

The Sinking City Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Celeron E3200 Dual-Core 2.4GHz Core 2 Quad Q6600 2.4GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ Athlon II X4 620
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 560 GeForce GTX 750 Ti

Bilgisayar Özelliklerine Nasıl Bakılır Öğrenmek İçin Tıklayın.
Bu oyunu oylayın!
[Toplam:4    Ortalama:1.8/5]
AMD Ekran Kartı Radeon HD 5830 Radeon R7 260X
RAM  3 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 9
Saklama Alanı  8 GB  8 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

[Toplam:4    Ortalama:1.8/5]
0 Paylaşımlar

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir