Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s serisinin onuncu oyunudur. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Ubisoft Paris tarafından yapılan ve geliştirilen yayımını ise Ubisoft’un üstlendiği taktik nişancı türünde bir video oyunudur. Oyun Mart 2017‘de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkmıştır. Tek ve çok oyunculu modda bulunur.

Oyun, Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter’da tanıtılan fütüristik ortamdan uzaklaşıyor ve bunun yerine, orijinal Tom Clancy’nin Ghost Recon’a benzer bir ortam sağlıyor. Oyun içerisinde dağ, orman, çöl ve yeşillikler gibi çok çeşitli ortamlar sağlayan ve dokuz farklı araziyi içeren en büyük açık dünya temalı oyunlardan biridir.

Oyuncular, DEVGRU ve Delta Force‘a benzer bir şekilde Birleşik Özel Harekat Komutanlığı bünyesindeki Birleşik Devletler Ordu’sunun hayali seçkin özel operasyonlar birimi olan “Hayaletler” ‘in üyesi olarak oynuyorlar. Oyun genel olarak, oyunda kullanılan donanım, dünya genelindeki askeri güçlerin sıkça kullandığı silahlara benziyor. Bu silahların yanında, oyun, düşmanlarınızı etiketlemek ve hedeflerin yerlerini göstermek için kullanılabilen silahlar gibi bazı orijinal ekipmanlara sahiptir.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, hava durumu sisteminin yanı sıra gece gündüz döngüsü de bulunmaktadır. Gündüz görevleri tamamlamak, düşmanları kolayca bulmamıza izin verirken gece misyonlarımızı yaparken gizlenmenize imkan tanır. Görevlerimizi yapmadan önce keşif ve gözlem yapmakla görevliyiz. Oyun içindeki kullanacağımız araçlar ise; kır bisikletleri, çalı arabaları ve helikopterler gibi çeşitli araçlar bulunuyor. Helikopter den bahsetmişken helikopterlerden paraşütle atlayabilirsiniz.

Son olarak oyunda, ateş etmek için bir elimizi kullanırken diğer elimizi de savunma için kullanabiliriz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core i5-2400S 2.5GHz Core i7-3770 4-Core 3.4GHz
Amd İşlemci FX-4320 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 660 GeForce GTX 1060
AMD Ekran Kartı Radeon R9 270X Radeon RX 480 4GB
RAM 6 GB 8 GB
İşletim Sistemi Win 7 (64) Win 10 (64)
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Saklama Alanı 35 GB 35 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?