Total War: Three Kingdoms

Tarihsel konuları ele alan ve en çok oynanan strateji tabanlı oyunlardan biri olan  Total War, uzak doğu kültürünü konu aldığı Total War: Three Kingdoms yine gönülleri fethetmeye geliyor. Creative Assembly tarafından geliştirilen oyun, Türkçe dil desteği ile birlikte 2018 yılı içerisinde çıkış yapacak. Aşağıda Total War: Three Kingdoms Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Total War: Three Kingdoms

Oyun Hakkında

Oyunun konusu Milattan Sonra 19o’lı yılları konu alıyor ve Çin’de geçiyor. Çin’de uzunca bir dönem yönetimi elinde bulunduran Han hanedanlığı,  Dong Zhuo‘nun faaliyetleri sonucu yıkılma sürecine giriyor. Baskıcı bir rejim izleyen ve ülkede kargaşaya, kaosa ve parçalanmalara neden olan Dong Zhuo’ya karşı kardeşlik yemini eden üç savaşçı bir araya geliyor.

Bu üç kahramanın Dong Zhuo’ya karşı başkaldırmasının ardından Çin’in ileri gelen aileleri de bu isyana destek veriyor ve olay büyük bir iç savaşa dönüyor. Total War: Three Kingdoms, Han Hanedanlığına, daha doğru bir ifadeyle Dong Zhuo ve taraftarlarına karşı olan mücadeleyi ele alıyor.

Oynanış Videosu

Oyun Hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz. Türkçe alt yazı içeriyor.

Sistem Gereksinimleri

Total War: Three Kingdoms Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Core 2 Duo E6850 3.0GHz  Core i7-4790K 4-Core 4.0GHz
Amd İşlemci  Phenom 8650 Triple-Core  FX-9370

Bilgisayar Özelliklerine Nasıl Bakılır Öğrenmek İçin Tıklayın.
Bu oyunu oylayın!
[Toplam:8    Ortalama:3.3/5]
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce GTS 450 v4  GeForce GTX 980 4GB
AMD Ekran Kartı  Radeon HD 5770 1024MB  Radeon R9 FURY X 4GB
RAM  3 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  45 GB  45 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

[Toplam:8    Ortalama:3.3/5]
0 Paylaşımlar

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

1 Yorum Yapılmış

  1. Yasin dedi ki:

    intel core i7 4700 hq 2.40 ghz – 12gb ram – nvida geforce gtx 850m ekran kartı sistemim var laptop, bilgisayar kaldırır mı performans nasıl olur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir