Yomawari: Midnight Shadows Sistem Gereksinimleri

Yomawari: Midnight Shadows, survival ve korku türünde japon yapımı bir video oyunudur. Nippon Ichi Software tarafından pc ve konsol platformları için piyasaya sürülecektir. Oyun 24 Ağusyos 2017 tarihinde japonya da yayınlanmıştır ancak Türkiye dahil batı ülkelerine Ekim ayında çıkış yapacaktır. Aşağıda Yomawari: Midnight Shadows Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Yomawari: Midnight Shadows Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

Yui ve Haru adlı kız arkadaş, her yıl geleneksel olarak yaz mevsiminin sonunda gerçekleştirilen havai fişek gösterilerini izlemek için dağa çıkar. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez ve eve dönerken yolda kaybolurlar. Bir süre sonra birbirinden ise birbirlerini de kaybeden iki arkadaş çok farklı bir kasabayı keşfederler.  Bu kasaba gündüzleri ve geceleri çok farklıdır. Kasaba da yaşayan gizemli insanlar, gölgelerde ve karanlıklar saklanmaktadır.

Oyuncuların amacı iki kızı tekrar bir araya getirmek ve evlerini bulmalarını sağlamaktır. Bu yolculuk sırasında karakterlerin perspektifleri arasında gidiş geliş yapabilirsiniz. Mesela bir kısımda Yui dğer kısımda Harunun gözünden oyunu oynuyorsunuz. Oyunda dövüş mekanikleri yok. Zaten kızlar bacak kadar kime neye saldırıyorsunuz 😀 Onun yerine saldırgan bir npc ile karşılaştığınızda kaçıyor veya saklanıyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe yeni objeler keşfediyoruz ve bu objeler bir takım buff özellikler içeriyor. Mesela koşu hızınızı artıran bufflara sahip objeler toplayabiliyorsunuz.

Gameplay Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Burada oyunun konusu, oynanış mekanikleri, karakterler vs hakkında ek bilgiler edinebilirsiniz.

Eğer gizemli korku oyunlarını seviyorsanız yine bir japon yapımı olan White Day‘e veya Get Even‘a göz atabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Oyun için istenilen donanımlar aşağıda yer almaktadır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-2100T 2.5GHz Core i3-4370T 3.3GHz
Amd İşlemci Phenom 9650 Quad-Core APU A10-5800K Quad-Core
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 640 GeForce GTX 560 Ti
AMD Ekran Kartı Intel HD Graphics 530 Desktop Radeon HD 7850
RAM  2 GB  2 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  2 GB  2 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir